Direct naar inhoud

Kennissessie – Beschut werk bij reguliere werkgevers

Datum 7 april 2025 van 14:00 – 16:30 — Locatie Utrecht

Het Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) organiseert samen met De Normaalste Zaak op 7 april 2025 een kennissessie voor reguliere werkgevers die beschut werk willen bieden. Tijdens deze sessie worden ervaringen gedeeld en kansen besproken.

twee mannen zitten aan een tafel en schudden elkaar de hand. Op tafel liggen papieren

De sessie richt zich op het verkennen van de kansen en behoeften rondom het aanbieden van beschut werk in reguliere organisaties. Werkgevers krijgen de kans om ervaringen uit te wisselen en te bespreken hoe ze sociale werkplekken kunnen creëren en meer inclusie op de werkvloer kunnen bevorderen.

Programma

De gespreksleiding is in handen van Saloua Chaara, Beleidsmedewerker en Adviseur SZW en Steven Hubeek, Gangmaker De Normaalste Zaak. Het programma ziet er als volgt uit:

Gesprekken aan tafels over:

  1. Welke ervaring heb je al in het bieden van beschutte werkplekken?
  2. Hoe zorgen we voor een betere doorstroom van sociaal ontwikkelbedrijven naar reguliere werkgevers en wat hebben werkgevers daarvoor nodig?
  3. Hoe realiseren we meer beschutte banen bij reguliere werkgevers en wat heb je hiervoor als werkgever nodig?Afsluitend een terugkoppeling

Kennissessie – Beschut werk bij reguliere werkgevers

Datum

7 april 2025 van 14:00 – 16:30

Tickets / kosten