Training Solliciteren – Emma at Work
Op vrijdag 19 december 2025 geeft Emma at Work de online training solliciteren. De training helpt deelnemers om sterker en doelgerichter het sollicitatieproces in te gaan.

Tijdens de training werken deelnemers stap voor stap aan alle onderdelen van solliciteren. Zo ontstaat inzicht in wat een cv sterk maakt, welke woorden een motivatiebrief kracht geven en waarom een goed netwerk vaak deuren opent. De training laat ook zien wat een sollicitatiegesprek vraagt en hoe deelnemers zich hierop kunnen voorbereiden.
Waarom deelnemen aan de training solliciteren?
Sterk solliciteren vraagt om voorbereiding en inzicht. Daarom geeft deze training praktische stappen, herkenbare voorbeelden en concrete tips om overtuigend naar werkgevers toe te treden. Deelnemers bouwen niet alleen kennis op, maar versterken ook hun zelfvertrouwen in het hele proces.
Training emma at work: solliciteren
Datum
19 december 2025 van 13:00 – 15:00Locatie
Meer informatie
Meer informatie en aanmeldenOpent in een nieuw tabbladTickets / kosten
Interessante links
-
Volledige agenda
Bekijk hier andere evenementen die betrekking hebben op werken met een visuele beperking.
-
Tips voor werkzoekenden
Meer informatie voor werkzoekenden